Wkład ze spiekanego węgla aktywowanego

Wkład ze spiekanego węgla aktywowanego (blok węglowy). Wyjątkowo skutecznie usuwa chlor i jego pochodne z wody. Powierzchnia właściwa węgla jest dwukrotnie większa niż granulatu, dzięki czemu wkład ma wydłużoną żywotność i zwiększoną pojemność wchłaniania zanieczyszczeń. Posiada zdolność filtracyjną do 10 mikronów. Poprawia smak i zapach wody, eliminuje szkodliwe związki organiczne, pestycydy, herbicydy i toksyczne metale ciężkie.

Wkład należy stosować tylko do wody spożywczej (pitnej) w podłączeniach na wylewkę. Z powodu stosunkowo małej wydajności 6 l/h, nie należy go montować w podłączeniach narurowych. W celu uniknięcia szybkiego zapychania się wkładu zanieczyszczeniami mechanicznymi, takimi jak piasek czy rdza, sugerujemy zamontowanie wstępnych filtrów mechanicznych z pianki polipropylenowej.

Wkłady do filtrów

Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Jeżeli zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Zgadzam się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę