Zbiorniki hydroforowe

Seria M-INOX™

Zbiorniki Serii M-INOX™ doskonale nadają się do zastosowań specjalnych, zwłaszcza dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego.

Więcej
Seria M-INOX

Zbiorniki Ciśnieniowe Superflow

Zbiorniki Ciśnieniowe Superflow™

Zbiorniki serii SuperFlow™ doskonale nadają się do zastosowań w aplikacjach, w których wymagana jest praca przy wysokim ciśnieniu. Aplikacje te obejmują na przykład: systemy podnoszenia ciśnienia w sieci, kompensację rozszerzalności cieplnej, tłumienie uderzeń hydraulicznych w wielopoziomowych i wielokondygnacyjnych budynkach (szpitale, hotele, biurowce itd.)

Więcej

Zbiorniki Ciśnieniowe C2 Lite CAD™

Jeśli szukasz stalowego zbiornika GWS o sprawdzonych parametrach i lekkiej kompozytowej konstrukcji, odpowiedzią jest seria C2 Lite CAD.

Więcej
Zbiorniki Ciśnieniowe C2 Lite CAD

Zbiorniki Ciśnieniowe Challenger

Zbiorniki Ciśnieniowe Challenger™

Zbiorniki Challenger™ doskonale nadają się do wielu zastosowań, w tym do układów wspomagających, podlegających rozszerzalności cieplnej, układów nawadniania oraz do tłumienia uderzeń hydraulicznych.

Więcej

Zbiorniki Ciśnieniowe Flow-Thru™

Obecnie firma Global Water Solutions, dzięki rewolucyjnej technologii Serii Flow-Thru™ zastosowanej w modelach kompozytowych oraz stalowych, zapewnia najwyższą świeżość wody.

Więcej
Zbiorniki Ciśnieniowe Flow-Thru

Zbiorniki ciśnieniowe PressureWave

Zbiorniki ciśnieniowe PressureWave™

Zbiorniki PressureWave™ doskonale nadają się do wielu zastosowań, w tym do układów wspomagających, podlegających rozszerzalności cieplnej, układów nawadniania oraz do tłumienia uderzeń hydraulicznych.

Więcej

Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Jeżeli zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Zgadzam się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę