Filtry do wody

Powszechnie dostępnym źródłem wody jest instalacja wodociągowa. Jednak pochodząca z niej ciecz może być w różnym stopniu zanieczyszczona, dlatego warto zainteresować się filtrami, które zapewniają wysoką jakość cieczy. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań można znaleźć domowe dystrybutory płynu, filtry RO oraz wiele innych systemów uzdatniania h2o.

Nasze produkty pozwalają pozbyć się wielu problemów takich jak: nieprzyjemny, żelazisty smak; intensywny, drażniący zapach; mętny kolor. Ponadto filtry do wody są odpowiedzialne za oczyszczenie cieczy ze szkodliwych substancji, a nawet bakterii. Wszystko uzależnione jest od wyboru urządzenia oraz techniki uzdatniania zastosowanej w danych urządzeniach. W efekcie uzyskają Państwo czystą ciecz nadającą się do spożywania bez dodatkowej obróbki termicznej i doskonałą do przyrządzania potraw. Korzystając z niej poczują Państwo z pewnością lepszy smak kawy, herbaty i dań gotowanych na parze.

Filtr magnum

Filtr do wody odwróconej osmozy z jonizatorem REDOX

System odwróconej osmozy jest najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia sobie i swojej rodzinie nieograniczonej ilości czystej smacznej wody. Sercem naszego systemu jest membrana TFC - czyli zespół półprzepuszczalnych błon cienkowarstwowych. Połączona z filtrami wstępnymi z włókniny polipropylenowej oraz węgla aktywowanego pozwala nam uzyskać wodę pozbawioną takich zanieczyszczeń jak: trujące i rakotwórcze związki chemiczne, metale ciężkie, pierwiastki radioaktywne, azotany, bakterie i wirusy, a dzięki mineralizatorowi dostarczy jej dodatkowych minerałów dla twojego organizmu.

Więcej

Automatyczny filtr mechaniczny

Filtr wyeliminuje z wody z zanieczyszczenia, m.in.: osady, piasek, zawiesiny.

Więcej
Automatyczny filtr mechaniczny

Filtr ze zlozem wielofunkcyjnym

Filtr ze złożem wielofunkcyjnym

Urządzenie 2w1 - optymalne połączenie zmiękczacza wody z filtrem poprawiającym smak i zapach wody.

Więcej

Systemy odwróconej osmozy

Systemy odwróconej osmozy (RO) oczyszczą wodę w Twoim kranie z osadów, zanieczyszczeń i alergenów. Poprawią jej walory smakowe i zapachowe, dzięki czemu potrawy i napoje będą smakowały jak nigdy dotąd!

Więcej
Systemy odwróconej osmozy

Usunie z Twojej wody, nawet studziennej, bakterie, wirusy, osady i nieprzyjemne zapachy.

Mikrobiologiczny system filtrujący

Usunie z Twojej wody, nawet studziennej, bakterie, wirusy, osady i nieprzyjemne zapachy.

Więcej

Filtry do wody pitnej - odwrócona osmoza

Urządzenia działające na zasadzie tzw. odwróconej osmozy to wyjątkowo skuteczna metoda uzdatniania wody z instalacji wodociągowej, pozwalająca na dostęp do czystej cieczy. Za wyjątkową skuteczność systemu odpowiedzialna jest membrana TFC, stanowiąca zespół półprzepuszczalnych błon cienkowarstwowych.

Membrana tych filtrów jest połączona z drenami wstępnymi, wykonanymi na bazie włókniny polipropylenowej, oraz drenami węgla aktywowanego. Taki system pozwala uzyskać h2o pozbawione licznych, szkodliwych zanieczyszczeń, takich jak:

  • metale ciężkie,
  • pierwiastki radioaktywne,
  • azotany,
  • bakterie i wirusy.

Wyjątkowa czystość wody jest wynikiem zastosowania kilkuetapowego procesu oczyszczania poprzez filtry:

  • wstępne,
  • z węgla aktywnego,
  • liniowe węgla,
  • membranę osmotyczną,
  • wkład liniowy mineralizujący.
Więcej
Filtry do wody pitnej

Uzdatnianie wody

Filtry do uzdatniania wody spożywczej - Merlin RO

Urządzenie "Merlin RO" to nowoczesny system uzdatniania, stanowiący alternatywę dla dystrybutorów oraz domowych filtrów do wody. Pozwala na oczyszczenie ze szkodliwych substancji każdego rodzaju h2o. Technika oczyszczania, zastosowana w nowym systemie "Merlin RO", jest oparta na dokonaniach sprawdzonej technologii tradycyjnych systemów "RO". Dzięki temu udało się dopracować liczne szczegóły, zapewniając lepszą i bardziej wydajną pracę. Nowy system został wyposażony w dużo lepsze parametry i zwiększono jego funkcjonalność.

Więcej

Filtr osmotyczny do akwarium

Prezentujemy Państwu nowoczesny system, który bazuje na zjawisku tzw. odwróconej osmozy. Uzyskana w ten sposób woda idealnie nadaje się do celów akwarystycznych, charakteryzuje się bowiem wysokim stopniem czystości, demineralizacji i śladową twardością ogólną. Dzięki tak przygotowanej cieczy możliwe jest stworzenie warunków pod dowolną kompozycję wodną do każdego rodzaju akwarium. Filtr osmotyczny odznacza się trójstopniowym działaniem z wykorzystaniem liniowego drenu sedymetacyjnego, liniowego drenu węglowego oraz membrany osmotycznej.

Więcej
Filtr osmotyczny do akwarium

Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Jeżeli zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Zgadzam się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę