Wkłady do filtrów

Wkład filtracyjny "ożywiający" wodę GWR 1-L

Przez kilkanaście lat eksperymenty z polami magnetycznymi dowiodły, że drgania wysokiej częstotliwości wytwarzane przez generator magnetyczny dają się w sposób trwały przenosić na wodę. Udowodniono, że woda ma pamięć tj. zdolność gromadzenia, przechowywania i przekazywania informacji innym układom np. żywym organizmom.

Badania udowodniły, że poza oczyszczaniem chemicznym woda wymaga również poprawy struktury fizycznej. Kiedyś, kiedy nie było cywilizacji woda miała strukturę heksagonalną. Heksagonalna fizyczna struktura wody ma decydujący wpływ na funkcje transportowania tlenu oraz substancji odżywczych i minerałów do komórek żywych organizmów. Rozwój cywilizacji i wzrost zanieczyszczeń zniszczył tą pierwotną strukturę wody powodując powstawanie licznych klasterów tj. zbitych zespołów cząsteczek wody.

Celem "ożywiania" wody jest, więc przywrócenie jej stanu pierwotnego, czyli zwrócenie wodzie jej naturalnej energii i informacji.

Więcej
Wkłady do filtrów

Wkłady do filtrów

Bioceramika

Wkład Bioceramiczny produkcji USA wykorzystujący ultra podczerwone pasmo promieniowania (6-14 mikronów) oraz pole elektromagnetyczne, które rozbija molekuły wody na drobne cząstki.

Badania naukowe dowiodły, że proces ten wpływa niezwykle korzystnie na komórki ciała człowieka, zwierząt i roślin, aktywując komórki somatyczne, stymulując krążenie krwi, poprawiając metabolizm i tym samym zdrowie.

Głównie działanie promieni FIR sprowadza się do:

 • aktywacji cząsteczek wody w organizmie ludzkim;
 • zwiększaniu poziomu tlenu;
 • usuwaniu tłuszczu, związków chemicznych i toksyn z krwi
 • usuwaniu innych zanieczyszczeń z organizmu;
 • zmniejszeniu poziomu kwasowości w organizmie;
 • usprawniani systemu nerwowego.

Promieniowanie w dalekiej podczerwieni, popularnie nazywane FIR (ang. Far Infrared Rays), jest niewidocznym promieniowaniem o długości fal od 4 do 1000 mikronów. Dlatego też FIR bywa nazywany "światłem niewidzialnym".

Więcej

Sól tabletkowana

Najwyższej jakości sól techniczna (tabletki solne, sól pastylkowana, sól tabletkowana, brykiety solne) stosowana jest do regeneracji wymieniaczy jonitowych zmiękczających wodę, jako środek regenerujący żywicę jonowymienną.

Produkt znajduje doskonałe zastosowanie w przemyśle (Np energetyka) oraz w dużej gastronomii do zmywarek do naczyń (hotele, restauracje, szpitale itp.) Surowcem do produkcji jest pełnowartościowa sól spożywcza, dzięki czemu możliwe są inne zastosowania tabletek. Sól występuje w formie białych tabletek pozbawionych zanieczyszczeń mechanicznych, zapachu. Tabletki o kształcie cylindrycznym o średnicy 20 mm i wysokości 11 mm pakowane są w workach po 25 kg.

Więcej
Wkłady do filtrów

Wkłady do filtrów

Wkład ze spiekanego węgla aktywowanego

Wkład ze spiekanego węgla aktywowanego (blok węglowy). Wyjątkowo skutecznie usuwa chlor i jego pochodne z wody. Powierzchnia właściwa węgla jest dwukrotnie większa niż granulatu, dzięki czemu wkład ma wydłużoną żywotność i zwiększoną pojemność wchłaniania zanieczyszczeń.

Posiada zdolność filtracyjną do 10 mikronów. Poprawia smak i zapach wody, eliminuje szkodliwe związki organiczne, pestycydy, herbicydy i toksyczne metale ciężkie.

Więcej

Wkład z pianki polipropylenowej o gęstości 1,5,20,50 mikronów

Wkład z pianki polipropylenowej należy do najnowszej generacji wstępnych wkładów sedymentacyjnych. Duża gęstość wkładu pozwala na wyeliminowanie z wody zanieczyszczeń mechanicznych znajdujących się w wodzie wodociągowej.

Wkład doskonale usuwa piasek, muł, rdzę i inne zanieczyszczenia o grubości ziaren powyżej 1,5,20 lub 50 mikronów (w zależności od zastosowanego wkładu), dzięki czemu skutecznie chroni urządzenia gospodarstwa domowego, armaturę oraz domową instalację grzewczą i wodociągową.

Więcej
Wkłady do filtrów

Wkłady do filtrów

Wkład liniowy z węglem aktywnym

Wykorzystuje zdolność pochłaniania zanieczyszczeń chemicznych przez węgiel aktywny. Usuwa gazy i substancje lotne, poprawiając smak i zapach wody. 1-L zawiera porowaty węgiel aktywny.

Struktura ziaren powoduje niezwykle szybkie wchłanianie zanieczyszczeń nawet przy dużym przepływie wody

Więcej

Wkład liniowy PP- 5L (sedymentacyjny)

Oczyszcza wodę z zanieczyszczeń mechanicznych usuwając:

 • piasek
 • szlam rzeczny
 • muł
 • rdzę
 • pyłki kwiatowe
 • mikroorganizmy
 • pył węglowy i inne osady.
Wkłady do filtrów

Duża gęstość wkładu pozwala na wyeliminowanie z wody na zasadzie sita zanieczyszczeń o wielkości do 5 mikronów (1mikron = 0,001 milimetra). Jest odporny na działanie chemikaliów i rozwój bakterii.

Więcej

Wkład liniowy mineralizujący

Filtr wzbogaca wodę w minerały oraz pierwiastki niezbędne do funkcjonowania organizmu ludzkiego Filtr jest instalowany głównie wraz z Systemami Odwróconej Osmozy Zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu na substancje mineralne przyswajalne przez człowieka z płynów.

Wapń - jest podstawowym składnikiem kości i zębów. Wpływa korzystnie na przemianę materii i jest niezbędny do utrzymywania normalnej czynności serca i prawidłowej aktywności układu mięśniowo-nerwowego.

Magnez - bierze udział w ponad 300 procesach biochemicznych i dlatego decyduje o prawidłowej czynności układu immunologicznego i nerwowo-mięśniowego. Zapobiega chorobom nowotworowym, miażdżycy naczyń krwionośnych, zawałom i kamicy nerkowej.

Sód - jest minerałem regulującym nawodnienie organizmu i utrzymującym odpowiednią równowagę kwasowo-zasadową ustroju, jest doskonałym moderatorem krwi. Filtr mineralizujący został zaprojektowany przy współpracy Wojskowej

Więcej
Wkłady do filtrów

Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Jeżeli zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Zgadzam się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę