O nas

Jesteśmy firmą, której przedmiotem działania jest dobór i projektowanie systemów uzdatniania i oczyszczania wody poprzez zastosowanie najwyższej jakości urządzeń różnego typu w zależności od potrzeb naszego Klienta.

Gwarantujemy pełen serwis urządzeń systemów. Systemy oczyszczania wody zostały przetestowane przez polskie instytucje normalizacyjne, uzyskały bardzo pozytywne oceny i doskonale sprawdziły się nawet w warunkach ostatniej powodzi.

Oferowane filtry do oczyszczania wody oraz materiały eksploatacyjne (np. wkłady zamienne) są produktami najwyższej jakości i posiadają wymagane atesty PZH na:

O nas
PZH

Nasze urządzenia do oczyszczania wody mają zastosowanie zarówno w domach jak i w firmach (filtry podstawowe - przemysłowe, odżelaziacze, zmiękczacze automaty do filtrowania i parzenia wody w biurach itp). Działamy poprzez profesjonalnych Dealerów, którzy odnoszą duże sukcesy w swojej pracy (prowadząc własną działalność) na terenie całego kraju.

Należymy do STOWARZYSZENIA CZYSTA WODA

Czysta woda

Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Jeżeli zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Zgadzam się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę