Dystrybutory wody

Wielu zainwestowało już w Zdrój Wodny. Ty także możesz oszczędzać czas i pieniądze.

Najnowsza generacja dystrybutorów wody, które uzdatniają wodę z kranu do picia.

Wyobraź sobie:

  • Woda zawsze czeka na Ciebie - nie potrzebujesz dostaw nowych butli.
  • Masz więcej miejsca w firmie, bo nie musisz składować już butli, a Zdrój Wodny zajmuje niewiele przestrzeni.
  • Ty i Twoi pracownicy pijecie krystalicznie czysta woda.
  • Masz tyle wody, ile chcesz za stałą niska cena!

W ramach tej oferty możesz mieć nieograniczony dostęp do zdrowej wody. Zacznij oszczędzać czas, powierzchnia biurowa i pieniądze. Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre.

O jakości wody ze Zdrojów Wodnych najlepiej świadczą poniższe certyfikaty:

certyfikaty.jpg

Zastanów sie, ile możesz zaoszczędzić:

  • 2000 PLN rocznie? (15 pracowników)
  • 4000 PLN rocznie ? (25 pracowników)
  • 6000 PLN rocznie ? (35 pracowników)

+ wygoda i stała dostępność
+ zadowolenie Twoje i pracowników

Dystrybutory wody

Jak to działa?

Zdrój Wodny pozwala otrzymywać z wody wodociągowej lub studziennej, najwyższej jakości woda pitna bogata w minerały. Jest to możliwe dzięki najnowocześniejszej technologii oczyszczania molekularnego (zaawansowany proces RO), opartego na naturalnych zjawiskach zachodzących w przyrodzie (przenikania wody przez błony komórkowe).

Proces ten został podpatrzony w naturze i znany był od dawna, jednak dopiero w XX wieku udało się zastosować go do oczyszczania wody w amerykańskich statkach kosmicznych wystrzeliwanych przez NASA. Dzięki postępowi technicznemu w ostatnich latach ta nowoczesna technologia jest już dostępną także dla Twojego zdrowia i wygody.

Nawet dla niemowląt

Woda oczyszczona metoda molekularna jest polecana dla niemowląt przez znanego niemieckiego producenta odżywek dla dzieci -firma Humana, która zaleca rozrabianie produkowanych przez siebie odżywek woda oczyszczona dokładnie taka sama metoda, jak w Zdroju Wodnym,

Firma Humana nawet sprzedaje taka woda w 1,5 litrowych kartonikach pod nazwa BabyWasser. Wodę oczyszczona w ten sposób można kupić w sklepie w butelkach pod marka najbardziej znanego producenta wody. Najwięksi światowi producenci napojów gazowanych, aby utrzymać wysoką jakość swoich produktów stosują woda oczyszczona właśnie metoda molekularna.

Dane techniczne dystrybutora

System uzdatniania wodyWielostopniowy filtr molekularny RO
System chłodzenia wodyBezfreonowy
Pobór mocy - gorąca / zimna woda700W / 100W
Temperatura wody gorącej85°C - 100°C
Temperatura wody zimnej4°C -12°C
Wymiary320mm x 400mm x 1040mm
Waga netto17 kg
Wydajnośćdo: 250 l/dobę 10,4 l/godz.

Podłączenie Zdroju Wodnego Zdroje Wodne podłączane są do stałego źródła wody elastycznymi przewodami wodnymi o średnicy ? cala. Dla osób postronnych przewody wodne do złudzenia przypominają zwykłe kable komputerowe. Zdrój Wodny może być oddalony nawet 50 metrów od miejsca poboru wody.

Masz 100% Gwarancję Satysfakcji
Jeżeli w ciągu 7 dni od instalacji Zdroju Wodnego uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, wystarczy, że: 1. Poinformujesz nas o tym podając numer umowy i prosząc o zwrot pieniędzy oraz odebranie Zdroju Wodnego 2. Rozwiążesz umowę i udostępnisz nam Twój Zdrój Wodny do odebrania W kilka dni na Twoje konto zwrócimy zapłaconą kwotę. Otrzymasz zwrot pieniędzy bez żadnych dodatkowych pytań o powody.

Podsumujmy korzyści

Zdrowa i tania woda dla dużej ilości pracowników

Dzięki najnowszej technologii molekularnej filtracji wody zapewniasz sobie oraz pracownikom zdrowa i tania woda do picia.

Wygoda

Już nie musisz nosić, zamawiać ani składować wody.

Oszczędność

Płacisz jedna, z góry znana cena za tyle wody, ile potrzebujesz. Dodatkowo oszczędzasz powierzchnia biurowa i swój cenny czas.

Wrząca woda

Zdrój wodny podgrzewa woda do temperatury 85-100 ?C. Niepotrzebny Ci czajnik. Teraz przygotowywanie gorących napojów stanie się jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Problem z głowy

Zdrój Wodny działa bezobsługowo. Zapomnij o dostawach! Co pół roku zrobimy na nasz koszt przegląd techniczny.

Większa wydajność

Zaspokajanie podstawowych potrzeb pracowników zwiększa efektywność ich pracy. Dbanie o pracowników zwiększa ponadto ich motywację.

Gwarancja 100% satysfakcji

Zamów i już teraz wypróbuj Zdrój Wodny. Polubisz wygoda lub zrezygnujesz. Przez 7 dni bez pytania o przyczyna zwracamy pieniądze. Jesteśmy tak pewni jakości i funkcjonalności Zdrojów Wodnych, że wprowadziliśmy ta unikalna gwarancja satysfakcji.

Zacznij oszczędzać czas, powierzchnię biurową i pieniądze

Zamów na próbę, polubisz wygodę!

Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Jeżeli zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Zgadzam się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę