Hydromasaż

Hydromasaż BioComfort Classic - masaż wodny w Twojej wannie

Hydromasaż BioComfort Classic - masaż wodny w Twojej wannie Sprawdzone przez tysiące zadowolonych użytkowników, unikalne rozwiązania do hydromasażu w domowych warunkach. Nigdy więcej nie będą potrzebne kosztowne i uciążliwe zabiegi u masażysty. Teraz do doskonałego samopoczucia i pełnej regeneracji sił wystarczy wanna i specjalna mata.

Tego trzeba spróbować!

Hydromasaż BioComfort Classic - kompletne urządzenie do wytwarzania strumienia powietrza z ozonowaniem, wieloma akcesoriami, pilotem, automatycznymi programami oraz elastyczną matą.

Hydromasaż

Zalety maty

  • pasuje idealnie do każdej wanny
  • nie rysuje się
  • zapewnia nieprawdopodobny komfort leżenia
  • łatwa w czyszczeniu
  • objęta 5-letnią gwarancją.

Okrągłe wysepki strumieniowe. 55 stabilnych wysepek do leżenia podtrzymuje i utrzymuje ciało w idealnej pozycji leżącej podczas masażu. Dzięki temu każde miejsce Twojego ciała jest optymalnie masowane.

więcej

Hydromasaż

Maty ozonowe z hydromasażem BioComfort Mega Whirl - masaż wodny w Twojej wannie!

Maty ozonowe z hydromasażem BioComfort Mega Whirl - masaż wodny w Twojej wannie! Maty Mega Whirl są wynikiem najnowszych badań firmy BioComfort oraz jego niezależnych partnerów nad wpływem kąpieli perełkowych na stan zdrowia i samopoczucie człowieka.

W tej macie ozonowej zastosowano unikalny filtr runoway (włóknisty), dzięki któremu przy małym ciśnieniu powietrza powstają miliony drobnych i niezwykle delikatnych perełek powietrza. Duże ciśnienie powoduje z kolei wyjątkowo intensywny masaż ciała.

Jednocześnie filtr runowy filtruje przechodzące przez niego powietrze. Relaksując się w trakcie kąpieli oddychamy więc czystym, przesączonym ozonem powietrzem. Mega liczba bąbelków albo wzmocniony masaż Podczas gdy wszystkie pozostałe maty wytwarzają około 2500 bąbelków powietrza na sekundę, rewolucyjne maty BioComfort Mega Whirl bez trudu wytwarza w tym samym czasie 15 milionów pęcherzyków powietrza. Taka liczba masujących bąbelków powoduje wręcz rewelacyjne oddziaływanie.

więcej

Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Jeżeli zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Zgadzam się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę