Hydromasaż BioComfort Classic

Hydromasaż BioComfort Classic - masaż wodny w Twojej wannie

Sprawdzone przez tysiące zadowolonych użytkowników, unikalne rozwiązania do hydromasażu w domowych warunkach. Nigdy więcej nie będą potrzebne kosztowne i uciążliwe zabiegi u masażysty. Teraz do doskonałego samopoczucia i pełnej regeneracji sił wystarczy wanna i specjalna mata.

Tego trzeba spróbować!

Hydromasaż BioComfort Classic - kompletne urządzenie do wytwarzania strumienia powietrza z ozonowaniem, wieloma akcesoriami, pilotem, automatycznymi programami oraz elastyczną matą.

Zalety maty

  • pasuje idealnie do każdej wanny
  • nie rysuje się
  • zapewnia nieprawdopodobny komfort leżenia
  • łatwa w czyszczeniu
  • objęta 5-letnią gwarancją.

Okrągłe wysepki strumieniowe, 55 stabilnych wysepek do leżenia podtrzymuje i utrzymuje ciało w idealnej pozycji leżącej podczas masażu. Dzięki temu każde miejsce Twojego ciała jest optymalnie masowane.

W czym kryje się przyjemność użytkowania hydromasażu BioComfort?

Sekret tkwi w rozluźnieniu mięśni i całkowitym odprężeniu. Wszystkie

funkcje możecie Państwo dowolnie zmieniać przy pomocy wodoodpornego pilota. Kąpiel w wodzie wypełnionej bąbelkami powietrza uspokaja. Zmęczenie i napięcie ustępują.

Dzięki zwiększonej zawartości ozonu w wodzie odczuwalny jest zbawienny wpływ masażu na skórę, serce i krążenie. W trakcie kąpieli możliwa jest zmiana natężenia pracy urządzenia co wprowadza większą liczbę kombinacji dostępnych opcji hydromasażu.

Hydromasaż
Hydromasaż

Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Jeżeli zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Zgadzam się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę