Wkład filtracyjny "ożywiający" wodę GWR 1-L

Przez kilkanaście lat eksperymenty z polami magnetycznymi dowiodły, że drgania wysokiej częstotliwości wytwarzane przez generator magnetyczny dają się w sposób trwały przenosić na wodę.

Udowodniono, że woda ma pamięć tj. zdolność gromadzenia, przechowywania i przekazywania informacji innym układom np. żywym organizmom. Badania udowodniły, że poza oczyszczaniem chemicznym woda wymaga również poprawy struktury fizycznej. Kiedyś, kiedy nie było cywilizacji woda miała strukturę heksagonalną

Heksagonalna fizyczna struktura wody ma decydujący wpływ na funkcje transportowania tlenu oraz substancji odżywczych i minerałów do komórek żywych organizmów. Rozwój cywilizacji i wzrost zanieczyszczeń zniszczył tą pierwotną strukturę wody powodując powstawanie licznych klasterów tj. zbitych zespołów cząsteczek wody.

Celem "ożywiania" wody jest, więc przywrócenie jej stanu pierwotnego, czyli zwrócenie wodzie jej naturalnej energii i informacji utraconych lub uszkodzonych przez działanie czynników zewnętrznych, jak: ciśnienie w rurach, proste wodociągi, dodatek chemikaliów i metali ciężkich.

Filtry osmotyczne np. RO-5 są nastawione na oczyszczanie wody od strony chemicznej (usuwają szkodliwe związki chemiczne), natomiast zastosowanie wkładu liniowego GWR 1-L zmienia wodę od strony fizycznej i przywraca wodzie stabilną strukturę wewnętrzną i pozytywnie zmienia jej mikrobiologiczne i fizyczne właściwości.

Wkłady do filtrów

Woda przepływając przez wkład "wykasowuje" zawarte w niej wcześniej informacje negatywne, a przejmuje informacje pozytywne. W ten sposób po, "przejściu" przez wkład otrzymujemy, bez żadnego kontaktu fizycznego, bez żadnej ingerencji chemicznej, wodę o zapisie informacyjnym takim, jak pierwotnie posiadała woda (struktura heksagonalna). Takiej struktury NIE MA woda skażona!

Skażona woda, nawet po oczyszczeniu, zawiera pewne sygnały, które mogą być szkodliwe dla człowieka. Technologia "ożywiania" przywraca wodzie utraconą pierwotną energię i informację. Raz "ożywiona" woda nigdy nie traci swych właściwości, a wprowadzona do obiegu "ożywia" dalej.

Technologia "OŻYWIANIA" WODY jest jedynie technologią przekazu informacji. Do wody niczego się nie dodaje, i niczego się z niej nie wyjmuje; zmienia się tylko jej strukturę fizyczną. Kryształy wody spełniają rolę małych anten nadawczo-odbiorczych. Woda odbiera i przekazuje dalej informacje z natury. Korzystanie z "ożywionej" wody daje fascynujące efekty we wszystkich obszarach kontaktu człowieka z wodą.

Woda, którą pijemy, zawiera duże ilości substancji szkodliwych, nierozpuszczalnych w organizmie, które powodują powstawanie niezwykle trudnych do pozbycia się toksycznych złogów. "Ożywianie" wody dezaktywuje wszystkie te szkodliwe substancje i przywraca wodzie właściwości pierwotne. Dzięki temu pozwala organizmowi eliminować toksyny łatwo i naturalnie. Rezultatem jest polepszenie stanu zdrowia, witalności i samopoczucia.

"Ożywiona" woda jest w stanie - dzięki sile samoregeneracji - wyeliminować praktycznie całkowicie wszystkie bakterie i zarodki. Dzięki temu korzystnie wpływa na zdrowie osób, które ją używają. Szybciej dostarcza środki odżywcze do komórek oraz skuteczniej wydała z nich nagromadzone toksyny.

Stosowanie wkładów z "ożywioną" wodą prowadzi do poprawy jakościowych właściwości wody takich jak:

 • podwyższonej zdolności regeneracji,
 • wzmocnionej siły samooczyszczania,
 • poprawionej odporności,
 • podwyższonej trwałości i większej miękkości,
 • obniżonej radioaktywności i mutagenności,
 • spadku napięcia powierzchniowego.

Zalety użytkowe wody filtrowanej przez system posiadający wkład z "ożywioną" wodą:

 • łagodzenie dolegliwości skórnych i reumatycznych
 • łagodzenie dolegliwości żołądkowych i jelitowych
 • wzmocnienie procesów przemiany materii
 • oczyszczanie organizmu z toksyn
 • stabilizacja krwiobiegu
 • poprawa składu i zawartości krwi, szybsze gojenie ran
 • poprawa równowagi fizycznej i psychicznej
 • aktywizacja sił życiowych
 • zmniejszenie podatności na zmiany pogody
 • lepszy smak, dłuższa świeżość, niezmienna jakość wody,
 • dużo lepsze efekty prania,
 • brak osadzania kamienia w przewodach i na armaturze,
 • pozytywny wpływ na rozwój roślin domowych.

Powyższe zalety zostały wielokrotnie potwierdzone w badaniach naukowych. Z roku na rok "ożywianie" wody znajduje coraz więcej zwolenników a tym samym coraz więcej zastosowań w nowych dziedzinach życia człowieka.

Wkład filtracyjny "ożywiający" wodę GWR 1-L nie wymaga wymiany, co jest jego dodatkowym atutem. Działa wyłącznie na naturalnych energiach przez czas nieokreślony!

Wkład GWR 1-L można stosować jako wkład dodatkowy w każdym rodzaju systemów filtracyjnych (np. RO 4, RO 5).

Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Jeżeli zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Zgadzam się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę