filtr magnum

Filtr do wody odwróconej osmozy z jonizatorem REDOX

System odwróconej osmozy jest najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia sobie i swojej rodzinie nieograniczonej ilości czystej smacznej wody. Sercem naszego systemu jest membrana TFC - czyli zespół półprzepuszczalnych błon cienkowarstwowych. Połączona z filtrami wstępnymi z włókniny polipropylenowej oraz węgla aktywowanego pozwala nam uzyskać wodę pozbawioną takich zanieczyszczeń jak: trujące i rakotwórcze związki chemiczne, metale ciężkie, pierwiastki radioaktywne, azotany, bakterie i wirusy, a dzięki mineralizatorowi dostarczy jej dodatkowych minerałów dla twojego organizmu.

Filtr magnum

Tak oczyszczona woda doskonale nadaje się do nadaje się do:

 • sporządzania odżywek dla dzieci
 • gotowania, mycia owoców, warzyw
 • uwydatnia aromat kawy i herbaty
 • do higieny osobistej (mycie twarzy, dla wrażliwej skóry)
 • zalecana szczególnie dla osób chorych na kamice nerkowa, przy nadciśnieniu tętniczym, reumatyzmie, problemach z układem krążenia, w dietach odchudzających i wszystkich którzy cenią sobie zdrowie!!

O technologii molekularnego oczyszczania

Filtr magnum

Oczyszczanie molekularne jest naturalnym procesem, powszechnie zachodzącym w przyrodzie, polegającym na przenikaniu wody przez błonę komórkową. Proces ten został podpatrzony w naturze i znany był od dawna, jednak dopiero w XX wieku udało się zastosować go do oczyszczania wody w wystrzeliwanych przez NASA amerykańskich kapsułach Kosmicznych.

Technologia molekularna jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych.

Proces ten jest uwarunkowany obecnością błony (półprzepuszczalnej membrany), przez którą mogą przeniknąć jedynie cząsteczki wody. W ten sposób można oddzielić od wody nawet pojedyncze cząsteczki innych związków chemicznych. Pod wpływem zewnętrznego ciśnienia przepływ wody następuje w kierunku odwrotnym niż w komórkach.

Woda oczyszczona metodą molekularną jest zalecana dla niemowląt

przez znanego niemieckiego producenta odżywek dla dzieci - firmę Humana, która zaleca rozrabianie produkowanych przez siebie odżywek wodą oczyszczoną metodą molekularną, a nawet sprzedaje taką wodę w 1,5 litrowych kartonikach pod nazwą BabyWasser.

Mineralizowaną wodę oczyszczoną metodą molekularnego oczyszczania można kupić w sklepie w kartonach pod marką znanego producenta wody. Znani światowi producenci napojów gazowanych, aby utrzymać najwyższą jakość swoich produktów stosują wodę oczyszczoną metodą molekularną.
Doskonałość systemu polega na zastosowaniu technologii kilku stopniowego oczyszczania wody.

Filtr magnum humana

Filtr liniowy wstępny mechaniczny 5 mikron - usuwają większe nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne jak rdzę, zawiesiny, piasek, muł, itp.,w ten sposób wydłużają żywotność pozostałych wkładów systemu.

Filtr liniowy wstepny mechaniczny

Filtr liniowy z węglem aktywnym - redukuje chlor i jego trujące pochodne, część związków organicznych. Zabezpiecza membranę osmotyczną przed niszczącym działaniem chloru.

Filtr liniowy z weglem aktywnym

Filtr liniowy wstępny sedymentacyjny 1 mikron - usuwają większe nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne jak rdzę, zawiesiny, piasek, muł, itp.,w ten sposób wydłużają żywotność pozostałych wkładów systemu.

Filtr liniowy wstepny sedymentacyjny

Membrana osmotyczna - usuwa 96-99% wszelkich rozpuszczonych w wodzie związków, w szczególności tych, które są najbardziej niebezpieczne i trujące dla człowieka, między innymi: pestycydy, detergenty, nawozy sztuczne, metale ciężkie, herbicydy i fenole, jak również bakterie i wirusy.

Membrana osmotyczna

Filtr liniowy z węglem aktywnym - usuwa substancje lotne i gazy powstające podczas oczyszczania wody nadaje wodzie smak i zapach naturalnej wody źródlanej

Filtr liniowy z weglem aktywnym

Filtr liniowy z bioceramiczny - Czysta woda przepływająca przez wkład z granulatem bioceramicznym niezwykle korzystnie wpływa na człowieka, zwierzęta i rośliny, aktywując komórki somatyczne, stymulując krążenie krwi, poprawiając metabolizm. Promieniowanie wytwarzane przez wkład z bioceramiką nazywane jest „światłem życia”, ponieważ właśnie dzięki niemu możliwy jest rozwój organizmów żywych. Główne działanie wkładu bioceramicznego sprowadza się do: polepszenia metabolizmu ludzi, zwierząt i roślin, zwiększenia poziomu oraz rozpuszczalności tlenu, aktywacji cząsteczek wody w organizmie ludzkim, usuwania tłuszczu, związków chemicznych, toksyn z krwi oraz innych zanieczyszczeń z organizmu, zmniejszenia poziomu kwasowości w organizmie, usprawniania systemu nerwowego

Filtr liniowy bioceramiczny

JONIZATOR redukujący potencjał utlenialności wody REDOX do -300mV i podnoszący zasadowość wody nawet do 10 pH. Najbardziej naturalny, ekonomiczny i skuteczny sposób na nadanie wodzie właściwości przeciwutleniających – bez użycia prądu elektrycznego. Taka woda wspiera antynowotworowy tryb życia, chroni komórki ciała przed starzeniem i zmianami. Wzbogaca oczyszczoną wodę w pierwiastki mineralne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego, takie jak: KATIONY średnio na litr: wapń 26mg, magnez 20mg, sód 1mg i potas 0,5-1mg, ANIONY węglowy: 25 mg, siarczany: 10 mg, chlorki: 5 mg, wodorowęglany: 30 mg.

Jonizator

DLACZEGO TYLKO NIEKTÓRE WODY MINERALNE MAJĄ CUDOWNE WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE

Wody mineralne pochodzące z niektórych źródeł rozmieszczonych w różnych miejscach na świecie (np. Lourdes we Francji, Nordenau w Niemczech, Tlacote w Meksyku) posiadają nadzwyczajne i udowodnione właściwości uzdrawiające. Naukowcy z wielu uczelni długo nie umieli wyjaśnić cudownych właściwości tych wód, bowiem ich skład mineralogiczny niewiele różnił się od składu wód mineralnych pochodzących z innych źródeł. Dopiero niedawno odkryto, że fenomen tych nadzwyczajnych wód bierze się stąd, że zawierają one dużo wolnego i jednocześnie aktywnego wodoru.

Zawartość aktywnego wodoru w wodzie określa potencjał redox (inaczej ORP – Oxidation Reduction Potential, a po polsku - potencjał redukcji utleniania). Potencjał redox świadczy o zdolności do oddawania i przyjmowania wolnych elektronów. Woda z dodatnim potencjałem ORP ma właściwości utleniające i nie sprzyja tak dobrze zdrowiu jak woda z potencjałem ujemnym, która eliminuje z organizmu człowieka wolne rodniki odpowiedzialne za tworzenie się komórek nowotworowych.

Woda z dużą zawartością aktywnego wodoru posiada jednocześnie wysoki odczyn zasadowy (wysokie pH). W ostatnich latach coraz więcej osób interesuje się spożywaniem wody zasadowej (alkalicznej), ponieważ z powodu złego odżywiania się ich organizmy są bardzo zakwaszone i przez to bardziej podatne na wiele chorób cywilizacyjnych.

CUDOWNE ŹRÓDŁO W TWOIM DOMU

Dziś nie trzeba podróżować setki kilometrów do źródeł cudownych wód, bo takie źródło można mieć w swoim mieszkaniu. Zdolni naukowcy wynaleźli takie minerały, które wyraźnie obniżają potencjał redox wody i jednocześnie podnoszą jej odczyn.

NIEKTÓRE CHOROBY CYWILIZACYJNE SĄ SPOWODOWANE NADMIERNYM ZAKWASZENIEM ORGANIZMU. NAJLEPSZYM LEKARSTEM NA TAKIE PROBLEMY JEST SPOŻYWANIE WODY ALKALICZNEJ.

CO DAJE WODA ALKALICZNA Z UJEMNYM POTENCJAŁEM REDOX

Lekarze i naukowcy od wielu lat uczą nas i przypominają, że najwięcej spustoszenia w naszych organizmach czynią trujące związki chemiczne, których najwięcej jest w wodzie pitnej (pestycydy, detergenty, metale ciężkie, pozostałości po lekarstwach – antybiotyki, hormony itd). Urządzenia osmotyczne skutecznie usuwają z wody wszystkie trujące związki chroniąc nas przed wieloma chorobami. Wzbogacając czystą wodę w ujemny potencjał REDOX oraz wysokie pH można jeszcze bardziej zapobiegać wielu dolegliwościom oraz chorobom, jak:

 • cukrzyca
 • dna moczanowa,
 • alergie
 • schorzenia oczu,
 • astma
 • nadkwasota żołądka
 • łuszczyca
 • niewydolność nerek
 • stany depresyjne
 • wysoki cholesterol
 • otyłość spowodowana uszkodzeniem metabolizmu
 • choroby skóry itd.
 • refluks

Dane techniczne:

 • Temperatura wody zasilającej od +2℃ do +40℃;
 • Ciśnienie wody zasilającej od 2,2 do 6,0 barów;
 • Maksymalne zasolenie wody do 2000 ppm (mg/l).
 • Wydajność 24 godzinna : 250 – 380 litrów*
 • Ciśnienie wody zasilającej 2,2-6,0 bar**
 • * - nominalna przy temp. 25˚C, ciśnieniu 4,2 bar, zasoleniu 500 mg/l

Wymiary zbiornika:

 • wysokość: ~ 46
 • szerokość: ~ 38
 • głębokość: ~ 14 cm

Wymiary zbiornika:

 • średnica:~ 24 cm
 • wysokość:~ 42 cm
 • pojemność zbiornika: 2 litrów (poj. robocza 6-8l
Woda redox dane techniczne
Woda redox pzh

Uzdatniona woda magazynowana jest w najwyższej jakości wielowarstwowym zbiorniku ciśnieniowym, z którego pobierana jest na żądanie poprzez nierdzewny kranik. System RO z łatwością mieści się w szafce pod zlewozmywakiem i jest w stanie dostarczyć satysfakcjonującą ilość krystalicznie czystej i zdrowej wody.

W komplet wchodzi m.in. zbiornik ciśnieniowy, nierdzewna wylewka z ceramicznym zaworem, kulowe przyłącze do wody, przyłącze do kanalizacji, zestaw wężyków, wszystkie wkłady filtracyjne. System oparty jest na połączeniach tzw. szybkozłączach, co poprawia bezpieczeństwo i ułatwia montaż oraz serwisy.

Filtr magnum uzdatniona woda

Hydrauliczna pompa Permeate - do redukcji odrzutu wody brudnej w systemach RO ze zbiornikiem. W tradycyjnych systemach RO zwiększone ciśnienie w zbiorniku powoduje spadek wydajności membrany. Pompa radykalnie usprawnia działanie każdego konsumpcyjnego filtra odwróconej osmozy.

Pompa Permeate zapewnia stały dopływ wody do zbiornika nawet jeśli w zbiorniku jest wysokie ciśnienie. Zastosowanie pompy poprawia jakość wody i wydłuża żywotność membrany.
Zastosowanie pompy Permeate zmniejsza ilość ścieków do 80% - produkt pro ekologiczny. Pompa Permeate nie jest zasilana prądem elektrycznym, wykorzystuje ciśnienie wody koncentratu aby wtłoczyć oczyszczoną wodę do zbiornika. Użycie pompy Permeate wydłuża trwałość membrany i podwyższa efektywność systemu.

Zalety pompy:

 • nie jest zasilana prądem elektrycznym - wykorzystuje siłę hydrauliczną
 • podwyższa efektywność membrany oraz jakość wody
 • zapobiega wzrostowi TDS
 • zwiększa szybkość napełniania zbiornika do 65%
 • zmniejsza ilość wody spływającej do kanalizacji, do 80%
 • współpracuje z membranami o wydajności od 50 do 120GPD
 • minimalne ciśnienie pracy już od 2 Bar

Wymiary: 90 x 85 mm (wys. x śred.)

Woda redox hydrauliczna pompa

Strona do poprawnego działania wymaga użycia ciasteczek (cookies). Jeżeli zgadzasz się z naszą Polityką cookies i zgadzasz się na używanie ciasteczek kliknij przycisk.

Zgadzam się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji celów i na zasadach określonych w Polityce prywatności

Wyrażam zgodę